דור שלם (את הארנונה)


בעוד אנחנו מרחמים על שותפנו האהוב דור על כך שהוא קורע את התחת במילואים נתבשרנו ע"י גלעד גיא (איש המקדונלד'ס) שהבחור סיים את המילואים והסיבה שהוא לא זמין היא כי הוא בחו"ל עם המשפחה. ידענו שהוא צפוי לטוס אבל היינו בטוחים שיש עוד כמה ימי מילואים לפניו ורק אח"כ טיול שורשים בכרתים. למה שורשים? כי הוא כבר סיפר לנו שהוא 1/4 בורמזי, 1/8 אינדיאני, 1/16 פלישתי ו- 1/23 גריזלי אז אני לא אתפלא אם יש לו גם צד כריתי במשפחה (יווני אם תרצו). בלי קשר אם כבר מדברים על יוון, אני חייב שמישהו יסביר לי כבר אחת ולתמיד איך זה שהמאפיין העיקרי של סלט יווני זה גבינה בולגרית? מי חשב על זה? זה כמו שהמאפיין של סנדוויץ' תוניסאי יהיה פיתה עירקית, זה לא מסתדר. אבל חזרה לנושא, דור.

פטה מורגנה

פטה מורגנה

אם רק היה לו פייסבוק היינו מבינים מהסטטוס אם הוא באמצע מטווח או באמצע בנג'י (כמו כל בן אדם שפוי במדינה שלנו שכותב בסטטוס שהוא נכנס לשירותים) אבל הבחור נעלם בלי להגיד לנו מילה. בעוד אני כותב שורות אלה אני מדמיין כמה הוא יכעס עליי כשהוא יחזור. הוא לא אוהב שצוחקים על זה שהוא לא פה. רגע של רצינות: האמת היא שיש לו סיבות מוצדקות. הוא מנהל אורח חיים כפול פה ובאשקלון ויש לו חברה שגם אותה אנחנו מאד אוהבים אבל היא גרה ולומדת בדרום (עכשיו רגע של שטות: גם ביום יום יש לו נטייה להיעלם באמצע שיחה. אולי הוא סופרמן).  בקיצור נקווה שהוא לא יכעס יותר מדי והוא יפתור את זה בצורה בוגרת עם פוסט נקמה.

אז בינתיים אנחנו בלי מים בדירה (דור תמיד היה מביא מים), בלי שוקולד (דור תמיד היה מביא שוקולד) ובלי רצון לחיות (דור תמיד היה מביא את אבי רצון). חוץ מזה שכבר המון זמן שלא העשרנו את הידע בטריויה שדור תמיד משחק באינטרנט ואני מרגיש שאנחנו הולכים ונהיים טיפשים יותר.

 

נ.ב.

השכנה מהדלת ליד תמיד מתלוננת שדור טורק את הדלת של הכניסה נורא חזק. משום מה גם כשדור לא פה היא טוענת שתומר ואני תמיד סוגרים בשקט אבל היא כל הזמן שומעת את דור טורק חזק. לפחות יש לה את מי להאשים.

נ.ב. 2

אתמול תומר אכל ג'ירף ואני אכלתי קרנף. יום מושלם.

רן גרינפלד
הדירה

Tags: , , , , , , ,

, , , , , , ,

 1. #1 מאת מיכל ב 17 ביולי, 2009

  למעשה, נ"ב (שזהו התכתיב הנכון ע"י האקדמיה, ולא נ.ב.) הוא "נזכרתי בזאת". לפיכך, אין כזה דבר "נ.ב2" או "נ.ב.נ." (ונ"ב2 הוא אפילו הגיוני יותר!). גם חיפוש אחר גרסא תקנית ב"נ.ב.נ." או "נב"ן" העלה חרס.

  מה שאומר, ברמה פילוסופית כזו או אחרת, שבעולם הדפים שלא ניתן לחורר (ע"ע האינטרנט) מותר לעשות מה שרוצים, כי גם ככה אף אחד לא יודע יותר עברית.

  pwnd.

 2. #2 מאת רן ב 10 ביולי, 2009

  נ.ב. 17
  תודה דנה, אבל אני לא צריך שיעורים בעברית. זה בכוונה.

 3. #3 מאת דנה ב 10 ביולי, 2009

  ידע כללי ב20 שניות (או פחות תלוי ברמת הדיסלקציה שלכם)- אין צורך לכתוב נ.ב2 יש דבר כזה נ.ב.נ שזה אומר נזכרתי במשהו נוסף

(will not be published)
 1. No trackbacks yet.